Biga’dan 28 Ağustos’a Uzanan Kardeş Eli
Çanakkale Biga Ortaokulu, Kardeş Okul olarak seçtikleri 28 Ağustos Ortaokuluna kırtasiye ve giyim yardımında bulundu.
Biga’dan 28 Ağustos’a Uzanan Kardeş Eli

28 Ağustos İlkokulu ve ortaokulunda eğitim gören öğrenciler için Çanakkale Biga Ortaokul öğrencileri, kardeş okul kapsamında kırtasiye, ayakkabı ve giyim yardım malzemesi gönderdi. 

Biga Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler, harçlıklarını biriktirerek kardeş okul seçtikleri Solhan 28 Ağustos İlkokulu ve ortaokulunda eğitim gören kardeşleri için el ele verdiler. Biga Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu, velileri, öğretmen ve öğrenci bağışlarıyla 35 koli ihtiyaç malzemesi, 6-15 Yaş kız erkek grubuna oyuncak, kırtasiye, ayakkabı ve kıyafetten oluşan yardım malzemeleri toplandı. Toplanan yardım malzemeleri Solhan 28 Ağustos İlkokulu ve ortaokuluna ulaştırıldı.

 

Muhtar Arı’dan Biga Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’e Teşekkür 

Yapılan yardım ile ilgili açıklama yapan Boğlan Mahalle Muhtarı Fırat Arı,“Boğlan Mahalle muhtarlığı olarak irtibata geçtiğimiz hemşehrimiz Biga Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan Bilen Bey mahallemizde bulunan 28 Ağustos İlköğretim ve Ortaokulumuzda eğitim gören tüm öğrencilerimize dağıtılmak üzere bir kamyon dolusu giyim ve kırtasiye yardımında bulundular. Değerli hayırseverlerden bu tür yardımların devamının sağlanması ve öğrencilerimizi sevindirmeleri bizi ayrıca mutlu edecektir.

Boğlan Mahalle Muhtarlığı olarak başta hemşehrimiz Sayın Erkan Bilen Beye ve emeği geçen herkese gönülden teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-