Yeniden Refah Partililer İftarda Bir Araya Geldi
Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı üyeleri ile gönüllüleri Yüzenada'da düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Yeniden Refah Partililer İftarda Bir Araya Geldi

Yeniden Refah Partisi gönüllüleri iftar programında bir araya geldi. İftar programında konuşma yapan Bildik, bu gibi programların daha fazla tertip edilerek birlik ve beraberlik içinde olmanın gerekliliğine değindi.

 

İftar programında kısa bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Başkanı Abdullah Bildik, şu ifadeleri kullandı: "Milli Görüş camiası olarak; Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı üyeleri ile gönüllüleri ve Erbakan Vakfı mensupları bir araya gelerek iftar programımızı yapıyoruz. Ramazan ayında bir iftar programında bir aradayız. Bir arada olmak için, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarda olup memleketimize hizmet etmek için bir arada olmaya, irtibatta olup birlik içinde hareket etmeye çok ihtiyaç vardır. Rahmet ve Merhamet ayında bir arada olmamızda emeği geçen üye ve gönüllülerimiz ile iftar programının yapılmasına katkı sunan kardeşlerimize teşekkür ederim."

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-