Advert
Kırım,“15 Temmuz Kardeşliğin Zaferidir”
HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım, ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü münasebetiyle açıklama yaptı.
Kırım,“15 Temmuz Kardeşliğin Zaferidir”

Darbelerin acı sonuçlarını yaşayan bir halk olarak o gece adeta bir istikbal ve istiklal mücadelesi verildiğini belirten HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım,”Bu topraklar için canını feda eden nice yiğitlerin destanı olarak 15 Temmuz, her daim hafızalarda diri kalacaktır.” 

FETÖ’nün eliyle Türkiye’de bir darbe gerçekleştirilmek istendiğini belirten Kırım,”Türkiye insanı dünden bugüne darbeleri çok iyi biliyor. Darbelerin acı sonuçlarını yaşayan bir halk olarak o gece adeta bir istikbal ve istiklal mücadelesi verildi. Bu topraklar için canını feda eden nice yiğitlerin destanı olarak 15 Temmuz, her daim hafızalarda diri kalacaktır.

 

15 Temmuz askeri darbe girişiminin ve buna karşın zaferle neticelenen halkın direnişinin üzerinden 3 yıl geçti. Darbe haberlerinin yayıldığı ilk andan itibaren darbecilere karşı meydanlara çıkan ve sonuna kadar terk etmeyen HÜDA PAR olarak bir kez daha bu girişimi tel’in ediyor ve halkın zaferini kutluyoruz.”dedi.

 

Son olarak Kırım, bu vesile ile şehit olanlara bir kez daha Allah'tan rahmet diledi.

 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-