Advert
Başkan Bilmez, “Alınan Kararlar Uygulanmalı”
S.S. 10 Nolu Solhan-Bingöl Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Abdulmenaf Bilmez, alınan komisyon kararlarının uygulanması gerektiğini söyledi.
Başkan Bilmez, “Alınan Kararlar Uygulanmalı”


Alınan komisyon kararlarının uygulanmamasından yakınan S.S. 10 Nolu Solhan-Bingöl Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Abdulmenaf Bilmez,“Alınan kararlar uygulanmalıdır.”dedi.

Kooperatif Başkanı Bilmez,  “Solhan-Bingöl Minibüsçüler Kooperatifi olarak İlçemizde bulunan terminalde kooperatifimiz haricinde başka araçların bulunmaması bizleri rahatsız etmekte. Alınan komisyon kararlarının uygulanmaması sonucunda köy araçları, Elazığ vip araçları, Muş araçları ve yazıhanelerin burada olmayışı sebebiyle terminalimiz yalnızlığa itilmiştir. Ayrıca burada bulunan dükkanlar vatandaşlara kiralanmasına rağmen boş tutulmakta herhangi bir gelişme sağlanmamaktadır. Terminalimizden Almer’e doğru olan alt yolun yapılması için çalışmaların başlatılması ve Kooperatif olarak mağduriyetimizin giderilmesi için yetkililerin bu konuya el atması gerektiğini düşünüyoruz. Komisyon kararları uygulandığı takdirde şehir içindeki trafik yoğunluğunun rahatlayacağı kanısındayız.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-