Advert
Senato Toplantısı Yüzen Ada’da Gerçekleşti
Bingöl Üniversitesinin bu haftaki senato toplantısı Yüzen Ada'da gerçekleştirildi. Rektör Çapak, yüzen adada düzenlenen toplantıyla Bingöl'ün doğal güzelliğine ve Yüzen Ada’ya dikkat çekmek istediklerini belirtti.
Senato Toplantısı Yüzen Ada’da Gerçekleşti

Bingöl Üniversitesi, 2018-2019 yılı 18. Senato Toplantısını Bingöl’ün doğa harikası olan Yüzen Ada’da yaptı.  Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak başkanlığına gerçekleştirilen toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, Yüzen Ada’da düzenlenen toplantıyla Bingöl'ün doğal güzelliğine ve yüzen adaya dikkat çekmek istediklerini belirtti.

Hazarşah Köyü Aksakal Mezrasında bulunan Turna Gölü'ndeki Yüzen Ada’da gerçekleştirilen toplantıdan sonra senato üyeleri, yüzen adalarda hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Rektör Prof. Dr. Çapak, “Bingöl'ün en önemli turizm merkezlerinden biri olan yüzen adalara dikkati çekmek için bir toplantımızı burada gerçekleştirdik.  Yüzen adalarımız Bingöl turizmine güzel bir renk katıyor. Bundan sonra da senato toplantılarımızı zaman zaman böyle güzel yerlerde yapmaya çalışacağız. Bir farklılık oldu. Bingöl'ün güzel bir yerine de dikkati çekmiş olduk. Bingöl'e gelen veya Bingöl'den geçen herkesi yüzen adaları görmeye, burayı gezmeye davet ediyoruz" diye konuştu.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-