Advert
as

Muş’ta Nehre Giren 3 Öğrenci Boğuldu

Muş’ta Nehre Giren 3 Öğrenci Boğuldu

Muş'un Malazgirt ilçesinde nehre giren öğrencilerden 3'ünün boğulduğu bir kişinin de kayıp olduğu belirtildi.

Malazgirt'te pikniğe giden öğrenciler serinlemek amacıyla Murat Nehri'ne girdi. Öğrencilerden 3'ü boğulurken bir kişinin ise kayıp olduğu belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, Muş'un Malazgirt ilçesinde bir grup öğrenci piknik yapmak üzere Murat Nehri kenarına gitti. Sıcaklardan bunalan öğrencilerden bazıları serinlemek amacıyla suya girdi. Suya giren öğrencilerden 4'ü boğuldu. 2 öğrenci de akıntıya kapıldı.

Boğulan 4 öğrenci hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı, burada yapılan müdahaleler sonucu bir öğrencinin kalbinin çalıştığı ifade edildi.

Akıntıya kapılan bir öğrencinin ise arama çalışmaları devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Muş Valisi İlker Gündüzöz, Murat Nehri'ne giren çocuklardan 3'ünün boğulduğunu, bir çocuğun hastanede tedavisinin sürdüğünü belirtti. Gündüzöz, "Murat Nehri'ne giren çocuklardan 3'ünün cesedine ulaşıldı. Sudan çıkarılan bir çocuğun hastanede tedavisi sürüyor. Akıntıya kapılan bir çocuğu da arama çalışmaları sürüyor. Arama kurtarma, sağlık, jandarma ve polis ekiplerimiz olay yerinde." İfadelerini kullandı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum