Advert
Solhanlı 11 Yaşındaki Öğrenciden Örnek Davranış
İstanbul’da yaşayan Solhanlı ortaokul öğrencisi Burak Baybaşin, harçlıklarıyla maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.
Solhanlı 11 Yaşındaki Öğrenciden Örnek Davranış


Biriktirdiği harçlıklarla Solhan’daki ihtiyaç sahibi öğrenciler için kırtasiye malzemesi alan İstanbul Küçükçekmece ortaokul öğrencisi Burak Baybaşin (11), Boğlan Mahalle muhtarı Fırat Arı ile iletişime geçerek desteklerini dile getirdi. 

“Ben okuyorum buradaki kardeşlerimde okusun” diyen Burak Baybaşin, “Ben İstanbul’da belki iyi şartlarda okuyorum, fakat Solhan’da iyi şartlarda okuyamayan kardeşlerime bir nebze de faydalı olmak için destek vermek istiyorum.” Dedi. 

Bu duyarlı davranışından memnun olduğunu dile getiren Boğlan Mahalle Muhtarı Fırat Arı, “İstanbul Küçükçekmece ortaokulda okuyan 11 yaşındaki Burak Baybaşin kardeşimiz, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere 500 kalem, defter kırtasiye yardımında bulunmak için benimle iletişime geçti.

Kalbi zengin olan bu kardeşimizden Allah razı olsun. Bu duyarlı davranışın örnek teşkil edeceğini umarak kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Bizlerde üzerimize düşeni yaparak gelen yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.” dedi.

 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-