Advert
as

Bingöl TÜGVA’da Bayrak Değişimi

Bingöl TÜGVA’da Bayrak Değişimi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bingöl Temsilciliğinin 2’nci Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.

TÜGVA Bingöl temsilciliğinin 2’nci olağan genel kurulu, TÜGVA toplantı salonunda yapıldı. TÜGVA Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Beşinci ve Ortaokullardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih

Yüksel’in katılımıyla gerçekleştirilen olağan genel kurulu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. 

TÜGVA Bingöl temsilciliği, faaliyet ve çalışmaları hakkında brifing verildikten sonra, il temsilciği görevini Suat Çiçin’den devralan Muhammed Arpacık yeni dönemde yapacağı faaliyet ve projelerin sunumunu yaptı. 

Arpacık, kendisini bu göreve layık gören TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

Genel Kurulda konuşan TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Beşinci, eski il temsilcisi Suat Çiçin ve yönetimine yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür etti. 

Genel Başkan Yardımcısı Fatih Yüksel ise görevi devralan Muhammed Arpacık’a TÜGVA işlemeli rahle ve Kur'an-ı Kerim vererek yeni görevinde kendisine ve yönetimine başarılar diledi. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum