Advert
Çiftçilere, Kırsal Kalkınma Hibe Destekleri Anlatılacak
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinesinde Kırsal Kalkınma Bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.
Çiftçilere, Kırsal Kalkınma Hibe Destekleri Anlatılacak

 

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan toplantıda Kırsal Kalkınma Yatırımlarının desteklenme programının içeriği hakkında Solhan Kültür Merkezinde üretici ve çiftçilerimizle bir araya gelerek hibe destekleri anlatılacak.

 

BİNTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sebahattin İslamoğlu tarafından yapılan açıklamada, “ Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenme programı bilgilendirme toplantısı kapsamında Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası ile Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen, Resmi Gazetede yayımlanan, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının desteklenme programının içeriği hakkında vatandaşlarımızı, çiftçilerimizi bilgilendireceğiz. İlçemizde ve köylerimizde bulunan vatandaşlarımız, 2 Eylül 2019 tarihi Pazartesi günü Saat 14:00’da Solhan Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenecek olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının desteklenme programına katılarak bilgi sahibi olabilirler.” İfadelerini kullandı. 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-