Advert
as

Boğlan-Der’in Büro Açılışı Yapıldı

Boğlan-Der’in Büro Açılışı Yapıldı

Boğlan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız tarafından açılışı yapıldı.

Boğlan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İl Encümeni Halim İlkyaz, Boğlan-Der Başkanı Oğuz Öztürk ve dernek üyeleri tarafından dernek bürosunun açılışı yapıldı.

 

Boğlan-Der’in amacının ihtiyaç sahiplerine ulaşmak olduğunu belirten Oğuz Öztürk,”Derneğimizdeki amaç öncelikle mahallemizde bulunan ihtiyaç sahiplerini tespit etmek ve elbirliği ile ihtiyaçlarını karşılamaktır. Biz mahalle halkı olarak çıktığımız bu yolda üzerimize düşeni layığıyla yapıp mahallemizde ve ilçemizde tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana kadar çalışarak, yardımlaşma ruhunu herkese aşılayacağız inşallah. Nihayetinde bugünde derneğimizin büro açılışını Belediye Başkanımız ve İl Encümenimizle birlikte gerçekleştirdik. Katılımlarından ötürü herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum