Advert
Solhan Eğitim Bir-Sen’de Nöbet Değişimi
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Solhan Temsilciliğini yapan Nurullah Azak’ın Bursa İznik ilçesine tayin olması sonucu yerine Ferzende Açan seçildi.
Solhan Eğitim Bir-Sen’de Nöbet Değişimi

Uzun yıllardır Solhan Eğitim Bir-Sen İlçe temsilciliğini yürüten Nurullah Azak'ın Bursa'ya tayin olması üzerine Solhan Eğitim Bir Sen İlçe temsilciliğine Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ferzende Açan seçildi.

 

Eğitim Bir-Sen Bingöl Şube Başkanı Yunus Kava ve İl yönetiminin de hazır olduğu toplantıda İl Şube Başkanı Yunus Kava " Nurullah Azak hocamız uzun yıllardır ilçe temsilciliğimizi başarıyla yürütmüş ve hep yük alan olmuştur. Üyelerimizin sorun ve talepleriyle yakından ilgilenmiş, başarılı faaliyetlerde bulunmuştur. Hizmetlerinden dolayı Nurullah hocamıza bir kez daha teşekkür ederim. Ferzende Açan hocamız ve ekibininde bu görevi başarıyla yürüteceğine inanıyorum." dedi.

 

Solhan Eğitim Bir-Sen İlçe temsilciliğine seçilen Ferzende Açan ise " uzun yıllardır bu görevi başarıyla yürüten Nurullah Azak hocamızdan sonra bu görevi devralmak büyük bir sorumluluk ister. İnşaallah Nurullah hocamızdan devraldığımız bu görevi ekip arkadaşlarımla beraber layıkıyla yürütürüz. Bizi bu göreve layık gören yönetimdeki ekibimize teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-