Advert
as

Solhan’da Güvenlik Korucusu Alımı İlana Çıktı

Solhan’da Güvenlik Korucusu Alımı İlana Çıktı

Solhan Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, 6 Güvenlik Korucusu (GK) alımı yapılacağı duyurdu.


İlçe Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, İlçe Mülki Sınırları içerisinde azalan korucu sayılarının takviye edilmesi maksadı ile 6 Güvenlik Korucusu (GK)  alımı yapılacağı duyurdu.

 

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada,”İlçemizin aşağıda belirtilen (4) köyünde görevlendirmek üzere 6 Güvenlik korucusu (GK) alımı yapılacaktır.

 

İsteklilerin Solhan Kaymakamlığı resmi internet sitesinden http://www.solhan.gov.tr de yer alan GK alımı başvurusunda aranacak şartları taşımaları halinde müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvurular 13 Eylül – 20 Eylül 2019 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Solhan İlçe Jandarma Komutanlığına bizzat elden teslim edilmesi gerekmekte olup posta veya kurye yoluyla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.”denildi.

İlgililere duyurulur.

 

Köylere Göre Kadro Dağılımı: Arslanbeyli 3, Asmakaya 1, Kale 1, Yenibaşak 1

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum