Advert
Açıköğretim Fakültesinden Kayıt Yenileme Duyurusu
Açıköğretim Fakültesi, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri ile ilgili duyuru yayımladı.
Açıköğretim Fakültesinden Kayıt Yenileme Duyurusu


Açıköğretim Fakültesi, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri ile ilgili yayımladığı duyuruda, kayıt yenileme işlemlerinin 07 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayıp 18 Ekim 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona ereceğini açıkladı.

 

Yapılan duyuruda “Kayıt yenileme, Ders Seçimi (Ekle-Sil) işlemi ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir. Kayıt yenileme işlemleri; Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyeceklerdir.

 

Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecektir.

 

Ders seçimi (ekle-sil) işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden yapılacaktır. Öğrenciler, ödeme yapmadığı sürece ders seçimi (ekle-sil) işlemi yapabilirler. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçimi (ekle-sil) işleminin yeniden yapılması mümkün değildir.” ifadeleri yer aldı. 

Kategori: DİĞER HABERLER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-