Advert
Belediye Personeli Sağlık Kontrolünden Geçti
İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız öncülüğünde belediye çalışanlarının tamamına sağlık muayenesi yapıldı.
Belediye Personeli Sağlık Kontrolünden Geçti

Solhan Belediye Başkanlığı tarafından 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında belediye başkanı Abdulhakim Yıldız öncülüğünde belediye çalışanlarının tamamına Periyodik Sağlık muayenesi yapıldı.

 

Periyodik Sağlık Muayenesi kapsamında Akciğer filmi, odiometre, Solunum fonksiyon testi (SFT), Elektrokardioğrafi (EKG),Kan tetkikleri vb. muayeneler iş yeri hekimi kontrolünde yapıldı.

 

Sağlık taramasında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız; “Bugün İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında bizde kendi personelimizi sağlık taramasından geçirdik. Bu vesile ile doktorlarımıza da teşekkür ediyorum.  Amacımız çalışan personelimizin sürekli sağlığını düşünmek ve bu anlamda bugün yapmış olduğumuz bu taramanın sonucunda umarım çalışanlarımızın herhangi bir sıkıntısı olmaz. Olası sıkıntılara karşı en azından bir ön tedbire karşı bizlerde bugün kurum olarak personelimize sağlık taramasını gerçekleştirdik. Ben katkısı olan herkese de teşekkür ediyorum. Rabbim inşallah bütün çalışanlarımıza ve bütün İslam Âlemine sağlıklı huzurlu mutlu bir yaşam nasip etsin.” dedi.

 

Program kapsamında Belediye İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Güler, iş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi verdi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-