Advert
Sağlık-Sen’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret
Bingöl Sağlık-Sen Başkanı Bilal Arslan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.
Sağlık-Sen’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret


Bingöl Sağlık-Sen Başkanı Bilal Arslan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Solhan Devlet hastanesi, İlçe Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık çalışanları ziyaret edilerek çalışmalar hakkında istişarelerde yapılarak toplu sözleşme hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

 

Başkan Arslan “Solhan ilimize bağlı en gelişmiş ilçe diyebiliriz. İlçemizde bulunan Solhan Devlet hastanesi, İlçe Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık çalışanlarını yerlerinde ziyaret ederek gerekli istişarelerde bulunduk, tabiî ki yöneticilerimizle de görüşmelerimiz oldu. Sağlık hizmetinin bir ekip işi olduğuna inanıyorum. Hep birlikte sağlık çalışanlarının halka iyi hizmet vermek adına gayret içinde olduğunu bilinmesini istiyorum. İlçe Sağlık müdürümüz Fırat Makta, Solhan Devlet Hastanesi Başhekimi Murat Döğer ve tüm mesai arkadaşlarımıza gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-