Advert
Yıldız Teknik’ten Yenibaşak YİBO’ya Eğitim Desteği
Yenibaşak YİBO’da açılışı yapılan Bilgisayar Laboratuvarı, Yıldız Teknik Üniversitesinin desteğiyle gerçekleşti.
Yıldız Teknik’ten Yenibaşak YİBO’ya Eğitim Desteği


Yıldız Teknik Üniversitesi yönetimi ve öğrencilerinin desteğiyle hazırlanan Bilgisayar Laboratuvarının açılışı yapıldı. Daha sonra Türk Kızılay'ı Güngören Şube Başkanlığının öğrencilerimiz için hazırlatmış olduğu giyim paketleri öğrencilere dağıtıldı.

 

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Yüksel Karahan, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Türk Kızılay'ı Güngören Şube Başkanı Erhan Tan, Türk Kızılay'ı Bingöl Şube Başkanlığı çalışanları ve Yenibaşak köy halkı katıldı.

 

Teşekkür konuşmasını yapan Yenibaşak Okul Müdürü Harun Orman,”İstanbul'dan gelip köyümüzdeki öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında katkı sağlayan Üniversite yönetimine ve Türk Kızılay'ı Güngören Şubesine Yenibaşak YBO ve halkımız adına teşekkür ediyorum. Bu bağışın okullarımızın eğitimine katkı sunacağına ve daha da önemlisi öğrencilerimiz arasındaki kardeşlik bağlarını da güçlendireceğine inanıyorum. Açılışını yaptığımız bu Laboratuvar Sınıfının okulumuz öğrencileri için hayırlı olmasını diliyorum.''ifadelerini kullandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-