Advert
Başkan Kırım’dan Öğretmenler Günü Mesajı
HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Kırım’dan Öğretmenler Günü Mesajı

24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan HÜDA PAR Solhan İlçe Başkanı Sadrettin Kırım, öğretmenlerin bilgileri yarınlara aktarılması sürecinde önemli role sahip olduklarını ifade etti.

 

Başkan Kırım, Öğretmenlerin yılda bir kez değil, sürekli hatırlanmaları gerektiğini dile getirerek, “Örfünden ve hassasiyetlerinden haberdar olan, manevi değerlerine sahip çıkan ve topluma fayda sağlayan donanımlı nesillerin yetişmesinde büyük emekleri olan öğretmenlerimiz; bilginin üretilmesi, geliştirilmesi ve yarınlara aktarılması sürecinde önemli bir role sahiptirler. Dün olduğu gibi bugün de değişimin, gelişimin, yenilenmenin ve daha ileri hedeflere doğru kararlı adımlarla yürümenin anahtarı durumundadırlar.” İfadelerini kullandı.

 

Öğretmenler Günü'nü tebrik eden Kırım,“HÜDA PAR olarak bizler, ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum' anlayışına sahibiz. Bu doğrultuda, çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin değer ve kadrinin sürekli takdir edilmesi gerektiğinin inancındayız. Öğretmenlerimizin sadece yılda bir kez değil, sürekli olarak hatırlanması ve önemsenmesi gerektiğini düşünüyor ve özellikle de tüm insani ve İslami haklarına kavuştukları günlere ulaşmayı ümit ediyoruz. Öğretmenlerimizin, eğitim ve öğretim süreçlerinde çocuklarımızı manevi değerler doğrultusunda yetiştirmeleri ve toplumun İslami ve örfi hassasiyetlerini göz önünde bulundurmaları umuduyla, tüm öğretmenlerimizin ‘24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik eder, bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve esenlikler dileriz.”

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-