Advert
Solhan’dan Suriyeliler için Yardım TIR'ı
Solhan ve Bingöl İnsani Yardım Derneğince hazırlanan yardım TIR'ı Suriye'deki mağdur durumdaki insanlara ulaştırılmak üzere İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis Ofisi'ne teslim edildi.
Solhan’dan Suriyeliler için Yardım TIR'ı


Suriye'deki mağdur durumdaki insanlara ulaştırılmak üzere Solhan İHH ve Bingöl İHH tarafından toplanan yardımlar İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis Ofisi'ne teslim edildi.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Bingöl İnsani Yardım Derneği Başkanı Muhittin Gili, daha önce Solhan ve Bingöl’den 21 TIR yardımın Suriyelilere gönderildiğini belirterek, yardım toplamaya devam edeceklerini söyledi.

 

Kış ayı yardım kampanyası kapsamında çalışmalar yaptıklarını belirten Gili, "Suriyeli kardeşlerimize ulaştırılmak üzere İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis Ofisi'ne yardım TIR'ımızı gönderdik. Toplamda bu göndereceğimiz yardım TIR'ı ile birlikte 22 oldu. TIR'ımızı göndermiş olduk. Bu katkıyı sunan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra yardımlarımıza devam edeceğiz inşallah. Allah yardım eden herkesten razı olsun." dedi.

 

Gönderilen yardım TIR'ında giyim, battaniye, çocuk giyimi, su ve yardım kumanyasının mevcut olduğunu ifade eden Gilli, "Yardım konusunda bizlere katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Kim ne yardımda bulunmuşsa Rabbim ecirlerini kat kat versin." şeklinde konuştu.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-