Advert
Gençlik Merkezi, Gazeteciler Gününü Unutmadı
Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle kahvaltı programı düzenlendi.
Gençlik Merkezi, Gazeteciler Gününü Unutmadı

İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle ilçe Gençlik Merkezinde kahvaltı programı düzenledi.

 

Programa, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, İlçe Gençlik Spor ve Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, Şube Müdürü Muhtesim Tunç, kurum personeli ile basın mensupları katıldı.

 

Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ise,”Yurdumuzun dört bir yanında milletimizin yüce menfaatleri doğrultusunda fedakarca görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basın mensuplarımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına 2020 yılının iyiliklerin arttığı ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; gazetecilik mesleğine gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarıyla dolu bir meslek yaşamı diliyor, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”ifadelerini kullandı.

 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-