Advert
Solhan İHH’dan, Bin Öğrenciye Kitap Desteği
İnsani Yardım Derneği (Solhan İHH), eğitim öğretim hayatına devam eden yaklaşık bin ilkokul ve ortaokul öğrencisine İngilizce yardımcı ders kitabı ve akıllı defter dağıttı.
Solhan İHH’dan, Bin Öğrenciye Kitap Desteği


İHH, Türkiye ve dünyada yaptığı insani yardım faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilerin eğitim öğretim hayatlarına katkıda bulunmak için de çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Solhan İHH, bir yayınevinin destekleriyle ilçe merkezi bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı ders kitabı ve akıllı defter dağıtımında bulundu.

 

Solhan İHH’dan yapılan açıklamada, kaynakların verimli kullanılması ve okulların başarısının artması amacıyla böyle bir çalışmanın yapıldığı ifade edildi.

 

Açıklamanın devamında,“İlçe merkezinde tespit ettiğimiz okullarda, İngilizce yardımcı ders kitabı ve akıllı defterleri bin öğrencimize hediye ettik. Destek olanlardan Allah razı olsun. Amacımız öğrenci kardeşlerimize destek olmaktır. Öğrenci kardeşlerimiz çok memnun kaldılar. İnşallah istifade edilir ve öğrenciler daha başarılı olurlar. Katkı sunanlara teşekkür eder, öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyoruz.” denildi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-