Advert
Solhanlı Minibüsçüler 7+1 Olarak Hizmet Veriyor
S.S. 10 Nolu Solhan Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Abdulmenav Bilmez, Solhan-Bingöl arası yolcu taşımacılığı yapan 14+1 koltuklu araçlarını 7+1 olarak kullanma kararı aldığını belirtti.
Solhanlı Minibüsçüler 7+1 Olarak Hizmet Veriyor

 

Solhan-Bingöl arası yolcu taşıyan S.S. 10 Nolu Solhan Minibüs Kooperatifi, 14+1 koltuklu araçlarını 7+1 olarak kullanma kararı aldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan hizmetler hakkında açıklama yapan Kooperatif Başkanı Abdulmenav Bilmez,“Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de alınan Koronavirüs (Covid 19) tedbirleri kapsamında bizlerde üzerimize düşeni yaparak Solhan Bingöl hattında çalışan 14+1 koltuklu araçlarımızı halkımızın sağlığını düşünerek 7+1 olarak hizmet vermeye başladık. Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden koronavirüsü en aza indirmek için yapılan uyarıları dikkate almamız gerekiyor. Kooperatifimiz olarak bu zorlu süreçte gecesini gündüzüne katan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı tebrik ediyor, fedakarlıklarıyla halkımızın hizmetinde olan sağlık personellerimizi alkışlıyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-