Advert
as

Köylüler, Coronavirüsün Yok Olması için Kurban Kesti

Köylüler, Coronavirüsün Yok Olması için Kurban Kesti

Hazarşah Köy sakinleri tarafından Coronavirüsün yok olması için köy meydanında 70 küçükbaş hayvan kurban edildi.

Türkiye'de görülen coronavirüsün yok olması niyetiyle Hazarşah Köy sakinleri kurban kestirdi.

 

Köy sakinleri, corona virüs salgınından kurtulmak için 2 gün boyunca Hazarşah Köy Merkezi ile Yeni Yerleşim Mezrasında 70 kurbanlık koyun kesti. Kesilen kurbanların etleri, köylülere eşit bir şekilde dağıtıldı.

 

Bela ve musibetlere karşı kurban kestiklerini ifade eden Hazarşah Köy Muhtarı Halit Öztaş, “Corona virüsün yok olması için Cumartesi günü Hazarşah Köy Merkezinde 50 adet, Pazar günü Yeni Yerleşim Mezrasında ise 20 adet Kurban Kestik. Amacımız ve gayemiz belalardan ve bu hastalıktan kurtulmaktır. Kesilen kurbanları köylülere eşit bir şekilde dağıttık. İnşallah kısa süre içinde memleketimize yayılan bu musibetten kurtuluruz.” dedi. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum