Advert
Matheus Krauchuk Solhan Spor’da
Solhan Spor, Matheus Krauchuk’u renklerine bağladı. Transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Başkan İslamoğlu, anlaşmaya vardıkları sporcuları kamuoyu ile paylaşmaya başladıklarını aktardı.
Matheus Krauchuk Solhan Spor’da

 

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, Matheus Krauchuk’u renklerine bağladı. Transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen İslamoğlu, anlaşmaya vardıkları sporcuları kamuoyu ile paylaşmaya başladıklarını aktardı.

 

2020-2021 Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Solhan Spor Kulübü, transferlerini açıklamaya başladı. Yerli ve yabancı sporcular ile takımı oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Solhan Spor’un açıkladığı ilk oyuncusu yabancı pasör çaprazı oldu. Kasım 1997 doğumlu ve 2.01 boyunda olan ve El Najma, Kemas Lamipel Samta Croce ve KB Insurance Stars voleybol takımında forma terleten Brezilyalı pasör çaprazı Matheus Krauchuk ile anlaştıklarını söyleyen Solhanspor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, “2020-2021 sezonu hazırlıklarına Ahmet Reşat Ariğ hocamız ile anlaşarak başladık. Hocamız ve ekip arkadaşlarımızın çalışmaları ile transferler devam ediyor. Brezilyalı pasör çaprazı Matheus Krauchuk ile anlaştık. Böylece transferlerimizi açıklamaya da başladık. Anadolu’ya renk katacak ve gençlerimize örnek teşkil edecek bir ekiple voleybol severler ile buluşmayı hedefliyoruz. Sürecin hayırlı geçmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert