Solhan Spor, Hazırlık Turnuvasına Katılacak
İstanbul’da düzenlenecek olan hazırlık Turnuvasına katılacak olan temsilcimiz Solhan Spor ilk karşılaşmasında Galatasaray mücadele edecek.
Solhan Spor, Hazırlık Turnuvasına Katılacak

Bingöl'ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, 20 Ağustos tarihinde başlayacak olan hazırlık turnuvasında Galatasaray ve İstanbul BŞB. takımlarıyla karşılaşacak.

 

AXA Sigorta Efeler Ligi yeni temsilcilerinden Bingöl ekibi Solhan Spor, lig müsabakaları öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.

 

13 Eylül 2020 tarihinde başlayacak olan AXA Sigorta Efeler Ligi müsabakaları için hazırlıklarını sürdüren Solhan Spor, hazırlık maçları kapsamında voleybolun köklü takımlarından Galatasaray ve İstanbul BŞB.

takımlarıyla karşılaşacak.

Üç takım şeklinde eşleşilen turnuvada; ilk karşılaşma Galatasaray Solhan Spor arasında 20 Ağustos 2020 Perşembe Günü Saat: 17.00'da, ikinci karşılaşma İstanbul BŞB. Galatasaray arasında 21 Ağustos 2020 Cuma Günü Saat: 15.00'da son karşılaşma ise, Solhan Spor İstanbul BŞB. arasında 22 Ağustos 2020 Cumartesi Günü Saat: 15.00'da oynanacak. Karşılaşmalar İstanbul’da Haldun Alagaş Spor Salonunda oynanacak. Öte yandan hazırlık turnuvası öncesinde Solhan Spor 18 Ağustos 2020 Salı Günü Saat: 17.00'da Fenerbahçe ile bireysel hazırlık maçına çıkacak. Karşılaşma İstanbul'da Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.
Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-