Kaya’dan Velilere ‘Seçmeli Ders’ Uyarısı
Okullarda seçmeli ders tercih süresinin 22 Ocak’a sona ereceğini hatırlatan İmam Hatipler Derneği (ÖNDER) Solhan Temsilcisi Nayim Kaya, velilere çağrıda bulundu.
 Kaya’dan Velilere ‘Seçmeli Ders’ Uyarısı

Okullarda seçmeli olarak okutulan Kur'an-ı Kerim, siyer ve temel dini bilgiler gibi derslerin tercih süresi 22 Ocak Şubat Cuma günü sona eriyor.
2021-2022 eğitim-öğretim yılında seçilecek seçmeli dersler konusunda bilgilendirmede bulunan İmam Hatipler Derneği (ÖNDER) Solhan Temsilcisi Nayim Kaya, öğrenci ve velileri seçmeli ders konusunda uyardı. Kaya, seçmeli derslerin 22 Ocak’ta sona ereceğini hatırlattı.
Seçmeli derslerin gençlerin manevi gelişimi için çok önemli olduğunu vurgulayan Kaya, "Geleceğin büyükleri olan çocuklarımıza ve gençlerimize manevi katkıyı sağlayacak olan Peygamberimizin Hayatı, Kur'an-ı Kerim, Arapça ve Temel Dini Bilgiler gibi derslerin seçimi büyük önem arz etmektedir. Gençlerimize köklü manevi değerlerin verilmesinde bu derslerin seçilmesi, veliler için büyük bir fırsattır." dedi.
Kaya açıklamanın devamında: "Bu imkân ve fırsattan yararlanmak için tüm hassasiyet sahibi anne babaları; duyarlı olmaya ve okullara gidip, öğrencileri için manevi değerler niteliğindeki dersleri seçip dilekçeyi okul idarelerine teslim etmeye davet ediyoruz."dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-