Solhan’da Sokak Hayvanları Unutulmadı
İlçemizde yardım faaliyetleri yürüten Buhara Vakfı ve Beşir Derneği soğuk kış günlerinde dışarıda kalan sokak hayvanlarını unutmadı.
Solhan’da Sokak Hayvanları Unutulmadı

Solhan’da yardım faaliyetleri yürüten Buhara Vakfı ve Beşir Derneği gönüllüleri kış günü karınları aç kalmış sokak hayvanlarına et, süt ve mama yardımında bulundu.
Vakıf ve dernek yetkilileri tarafından yapılan açıklamada;  “Derneğimizin sokak hayvanlarına yönelik olarak çalışmaları sürüyor. Çetin kış şartlarından dolayı karınlarını doyuramayan dilsiz dostlarımıza et, süt ve mama desteği sağladık. Gönüllülerimiz vasıtasıyla sokak hayvanlarına yardım için yürüttüğümüz çalışmalar ile sevindirdiğimiz dostlarımızın neşe ve heyecanı görülmeye değerdi. Dünyayı paylaştığımız dostlarımızın sevinci ve mutluluğu için elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Hayırsever vatandaşlarımız da bu soğuk kış günlerinde sokaktaki canlarımız için katkıda bulunmak isterlerse 0532 394 51 55 – 0532 289 40 12 iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirler.” İfadeleri kullanıldı 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-