Advert
Bingöl’de Uyuşturucu Operasyonu
Narkotik Suçlarla Mücadele Bingöl Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde çok sayıda satışa hazır uyuşturucu maddeler ele geçirildi.
Bingöl’de Uyuşturucu Operasyonu

 Bingöl valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Bingöl Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından ilimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapmış olduğumuz çalışmalarda; 

Uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi edinilen S.G. isimli şahıs takibe alınarak 01.02.2021 günü gece saatlerinde Özel Harekât Şube Müdürlüğü görevlilerinin destek ve katılımı ile yapılan operasyonla ilimiz Mirzan Mahallesinde bulunan adresinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. 

Şüpheli şahsın ikametinde yapılan aramada; 

- Satışa hazır 12 parça halinde toplam 35.26 Gram Esrar Maddesi, 

- Satışa hazır 12 parça halinde toplam 107.96 Gram Metamfetamin Maddesi, 

- Uyuşturucu madde kullanmaya yarayan 3 adet Cam Aparat, 

- 1 adet Ruhsatsız Tabanca, 

- Tabancaya ait 16 adet Fişek ele geçirilmiştir.

Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığına 02.02.2021 günü sevk edilen S.G. isimli şahıs “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan mahkemece tutuklanarak Bingöl Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir. 

Güvenlik güçlerimiz olarak vatandaşlarımızı uyuşturucu madde tacirlerinden uzak tutmak amacıyla gerek önleme çalışmalarımız, gerekse yakalama çalışmalarımız Bingöl halkının da desteği ile artarak ve kararlılıkla devam edecektir.”

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-