Advert
BİK Bilgilendirme Toplantısı Online Yapıldı
Basın İlan Kurumu sorumluluk alanındaki Bingöl ve Muş illerindeki gazeteciler ile online toplantı yaparak bilgilendirmede bulundu.
BİK Bilgilendirme Toplantısı Online Yapıldı

Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından gerçekleştirilen toplantıda gazetecilerin denetimde sorumlulukları aktarılırken mevzuat hakkında da bilgilendirme yapıldı.
Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından gerçekleştirilen online toplantıda Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölgesi’ne bağlı Bingöl ve Muş illerinde faaliyet gösteren gazete yetkilileri denetimler hakkında bilgilendirildi. 
2021 yılında yapılacak gazete denetimleri öncesi yapılan bilgilendirme toplantısı; 24 Şubat 2021 günü saat:10.00’da yapıldı. Toplantıya; Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü Kontrol Hizmetleri Müdürlüğü görevlilerinden Özer Elikoğlu, Kurumun İlan Hizmetleri Müdürlüğü görevlilerinden Altan Aydın ve Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez ile Bingöl ve Muş ilinde faaliyet gösteren gazete yetkilileri katıldı.
Basın İlan Kurumu sorumluluk alanına giren Bingöl ve Muş illerinde faaliyet gösteren gazetelerin 2021 yılında yapılacak denetimleri öncesi online olarak yapılan bilgilendirme toplantısında denetim sorumlulukları yanı sıra mevzuat ile ilgili bilgiler de verilip gazetecilerin soruları yanıtlandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-