Advert
Solhan’da Çocuklar için Film Gösterimi
Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Sosyal Ekonomik Destek hizmet modelinde yararlanan çocuklara ve ailelerine yönelik film gösterimi yapıldı.
Solhan’da Çocuklar için Film Gösterimi

Hizmet modellerinin odağını oluşturan "çocuğun yüksek yararı" ilkesi gözetilerek hizmet sunmaya devam eden, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza her türlü desteği sağlayan Solhan Sosyal Hizmet Merkezi, pandemi döneminde evde kal çağrısına uyarak zamanlarını evde geçiren çocuklarımızı unutmadı. Çocukların kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebilmesi amacıyla meslek elemanları tarafından çocukların gelişim düzeyine uygun olacak şekilde seçilen film İlçe Kültür Merkezi konferans salonunda maske + mesafe + hijyen kurallarına uygun olarak gösterime sunuldu. 
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir, “kuruluş olarak hizmet sunumlarında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk' ün "Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir" sözünü ilke haline getirdik. Çocuklarımızın gözlerindeki ışığın sönmemesi, yüzlerindeki tebessümün eksilmemesi, gelecekte özgüvenli, alanında yetkin ve insancıl yetişkinler haline gelmeleri için çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda sosyal ekonomik destek sunumunun yanı sıra kültürel faaliyetleri de önemseyerek ve bu alanlarda çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-