Advert
Dünya Karate Şampiyonlarına “Keşkenin Yalnızlığı” Kitabı Hediye Edildi
Muğla Ortaca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ersal Ersin Avcı, Dünya Karate Şampiyonlarına Basri Avcı’nın kaleme aldığı “Keşkenin Yalnızlığı” kitabını hediye etti.
Dünya Karate Şampiyonlarına “Keşkenin Yalnızlığı” Kitabı Hediye Edildi

 Karate Federasyonu eski As Başkanı Ramazan Oruç ile Dünya Karate Şampiyonları Erman Eltemur ve Hakan Kara’ya Solhanlı Eğitim Uzmanı Basri Avcı’nın yazmış olduğu “Keşkenin Yalnızlığı” kitabı hediye edildi. 

Muğla Ortaca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ersal Ersin Avcı yapmış olduğu açıklamada, “Bugün misafir ettiğimiz ve spor üzerine keyifli bir sohbet etme şansı elde ettiğimiz Karate Federasyonu eski AsBaşkanı sayın Ramazan Oruç, Karate Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu sayın Erman Eltemur ve an itibariyle Müdürlüğümüzde görev yapan Karate Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Beden Eğitimi öğretmenimiz sayın Hakan Kara ya ziyaretleri için teşekkür ederim. "Beden için spor neyse, zihin için de okumak odur" üzerinde mutabık kalarak kendilerine birer kitap hediye ederek kütüphanelerine katkıda bulunma fırsatı yakaladığımız için memnun olduk. Başarılarınız daim olsun güzel insanlar.” İfadelerine yer verdi.

Kitabının dünya şampiyonlarına hediye edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Solhanlı Eğitim Uzmanı Basri Avcı ise; Ortaca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ersal Ersin Avcı tarafından Karate Federasyonu eski As Başkanı Ramazan Oruç, Karate Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Erman Eltemur ve yine Karate Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Beden Eğitimi öğretmeni Hakan Kara'ya “KEŞKENİN YALNIZLIĞI" adlı kitabının hediye edilmesini gördüğünde oldukça duygulandığını dile getirdi.

 İyi insanların kalpleriyle var olduklarını, her bir dokunuşlarının insanca duygulara insanı sürüklediğini, duygulandırdığını belirten Avcı, "Yeryüzünde iyiliklerin, evrensel dilin, insani bakış açısının güzel insanlarla yayıldığının en güzel örneğini bizlere bu resimlerle yaşatan Ersal Ersin Avcı'ya şükranlarımı iletirken görevinde ve insana dokunuşlarındaki eşsiz çabasında her daim yanında olacağımızın da bilinmesini isterim." dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-