Advert
Solhan Spor Sezonu 9.Sırada Tamamladı
2020 – 2021 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Liginde mücadele eden temsilcimiz Solhan Spor, sezonu 9.sırada tamamlayarak bir sonraki sezonda da Efeler Liginde mücadele etmeye devam edecek.
Solhan Spor Sezonu 9.Sırada Tamamladı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) AXA Sigorta Efeler Ligi ertelenen 28. Hafta müsabakasında temsilcimiz Solhan Spor Kulübü İstanbul deplasmanında Fenerbahçe HDI Sigortaya konuk oldu.

Karşılaşma öncesinde Bitlis’e bağlı Tatvan ilçesinin yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimiz için her iki takım oyuncuları da “Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz” pankartıyla çıkarken, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Karşılaşmayı Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da tribünden takip etti. 

AXA Sigorta Efeler Ligi ertelenen 28. Hafta müsabakası Fenerbahçe HDI Sigorta ile Solhan Spor arasında gerçekleşti. Müsabaka Fenerbahçe’nin setleri 25-12, 25-17 ve 25-18’lik skorlarla alması sonucu 3-0 bitti. 

Böylelikle temsilcimiz Solhan Spor 2020-2021 Voleybol sezonunu 13 Galibiyet 37 puanla kapatarak 9. Sırada tamamladı.

Solhan Haber olarak Efeler liginde kalma mutluluğunu bizlere yaşattıkları için tüm Solhan Spor yönetimi ve oyuncularını tebrik ediyor. 2021-2022 TVF Voleybol sezonunda müsabakaların Solhan da oynanması ümidiyle…

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-