Advert
Solhanlı Gençler Bir Üst Tura Adını Yazdırdı
Elazığ’da gerçekleşen Atletizm geliştirme ve İl Karmaları Bölgesel Kros Yarışmalarına katılan Solhanlı gençler dereceye girerek bir üst tura geçti.
Solhanlı Gençler Bir Üst Tura Adını Yazdırdı

Atletizm geliştirme ve İl Karmaları Bölgesel Kros Yarışmaları Elazığ ilinde gerçekleşti. Müsabakalara katılan 2008-2009 doğumlu erkek takımı bölge 2.si, 2006-2007 doğumlu erkek takımı bölge 5.si, 2004-2005 doğumlu erkek takımı bölge 2.si olurken, Şiyar Çelikel ferdi olarak bölge üçüncüsü oldu. Böylelikle Solhanlı gençler 3 Nisan tarihinde Şırnak’ta gerçekleşecek olan 2. Kademe yarışlarına katılmaya hak kazandı.

 

Gençlerin antrenörü Ümit Sekin yaptığı açıklamada, “Bize desteğini hiç esirgemeyen ve her daim yanımızda olan Solhan Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Zülfü Çalışkan’a ve kurumumuzda beraber çalıştığımız memur, antrenör, gençlik lideri, sportif eğitim uzmanı ve ağabeylerime sahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

 

Gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor diyen Gençlik Merkezi Müdürü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zülfü Çalışkan, “Elazığ'da yapılan atletizm geliştirme projesi bölge yarışlarında Bingöl adına yarışan gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Emeğinize sağlık gençler... Gençlerimizin bu başarılarının mimarı Bingöl atletizm camiası adına: il temsilcisi Osman Orman hocamıza, Veysel Anacur hocamıza, Ahmet Demir hocamıza ve Ümit Sekin hocamıza teşekkür ederiz.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-