Advert
“Deprem Değerlendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi
İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın İsmail Çataklı, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği ilimizde deprem değerlendirme toplantısına katıldı.
“Deprem Değerlendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi

Bakan Yardımcısı Çataklı Bingöl programı kapsamında, 14 Haziran 2020’de gerçekleşen 5,7 büyüklüğündeki Karlıova Depreminde hasar gören köylerdeki hak sahipleri ile bir araya geldi.
Karlıova Öğretmenevi Konferans Salonunda gerçekleşen ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’na Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra ilgili kurum müdürleri ve depremden etkilenen Karlıova, Yedisu ve Adaklı ilçelerimizdeki hak sahipleri katıldı.
Toplantıda depremden sonra bölgede yapılan iş ve işlemler ile gelinen noktada devam eden süreçler ele alındı; hak sahiplerinin sorun ve beklentileri dinlenerek çözüme dönük değerlendirmeler yapıldı.
Daha sonra Bingöl Merkeze geçen Bakan Yardımcısı Çataklı ve Vali Ekinci, İl Özel İdaresi toplantı salonunda Merkez, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile bir araya gelerek bir ‘Değerlendirme Toplantısı’ yaptı.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-