Advert
Solhan Spor Pasör Tarık Öztekini Renklerine Bağladı
Transferlerini büyük ölçüde tamamlayan Bingöl ekibi, genç pasör Tarık Öztekin ile anlaştığını duyurdu.
Solhan Spor Pasör Tarık Öztekini Renklerine Bağladı

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Solhan Spor Kulübü, transfer çalışmalarında sona yaklaştı.

 Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, yeni sezonda genç ve deneyimli oyunculardan harmanlanmış bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini aktaran Başkan Sözen, takımda düşünülen iki pasörden biri olarak Halkbank altyapısında yetişen genç pasör Tarık Öztekin ile anlaştıklarını açıkladı.

Başkan Sözen, “Yeni sezon kadromuzu büyük ölçüde tamamladık. Takımın merkezi olarak bilinen pasör mevkisi için büyük bir taramanın ardından Tarık kardeşimiz ile anlaştık. Genç olduğu kadar oynadığı takımlarda büyük deneyimler edinen, U-19 Balkan Şampiyonası 3'üncülüğü ve U-20 Avrupa Şampiyonası'nda forma şansı bulan Tarık Öztekin, bizimle aynı sezon Efeler Ligine çıkan Altekma’nın Efeler Ligine çıkmasına katkı sağladı. Geçtiğimiz sezon Konya Büyük Şehir Belediyesi ve Türşad takımları olmak üzere aynı sezonda iki farklı takım formasıyla deneyimler edinen genç oyuncumuza hoş geldin diyor, Kulübümüz ve Sporcumuz için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert