Advert
Solhan SHM, Folklor Kursu Öğrencilerini Sevindirdi
Solhan Sosyal Hizmet Merkezi ve İlçe Gençlik Merkezi işbirliği ile düzenlenen programda Halk Eğitim Merkezi folklor kursu öğrencilerine hediyeler takdim edildi.
Solhan SHM, Folklor Kursu Öğrencilerini Sevindirdi

Açıldığı ilk günden itibaren çocuklar ve gençler ile yakından ilgilenerek takibini yapan Aile Ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğüne bağlı Solhan Sosyal Hizmet Merkezi ile İlçe Gençlik Merkezi Müdür ve çalışanları, kursların bitim tarihlerinin yaklaşması ile birlikte kurslarda başarı gösteren öğrencilerin motivasyonlarının devamına katkı sunmak amacı ile Gençlik Merkezi ev sahipliğinde program düzenledi. 
Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldızın da katılımı ile gerçekleştirilen programda folklor ekibi tarafından hazırlanan gösteriler izlenerek Sosyal Hizmet Merkezi tarafından öğrencilere hediyeler takdim edildi. 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir; "Gençlerimizin ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı bir sosyal çevre içerisinde yetişmelerini, geleceklerine umutla bakabilmelerini önemsiyor, bu noktada sanatın ve sporun koruyucu-önleyici gücüne inanıyoruz.  İhtiyaç duyduğumuz her anda yanımızda olarak desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Sn. Mustafa Hamit Kıyıcı, Belediye Başkanımız Sn. Abdulhakim Yıldız, İl Müdürümüz Aydın Polat ve çocuklarımız için hediyeler gönderen Ankara Sincan İlçe Gençlik Spor Müdürü Sn. Nafiz Çapın başta olmak üzere gerçekleştirdikleri faaliyetler ve kurs çeşitliliği ile sürece katkı sunan, her daim işbirliği içinde çalışmaya hazır bulunan İlçe Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi Müdür ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sosyal Hizmet Merkezi çalışanları olarak bizler de her daim gençlerimiz ve çocuklarımızın takipçisi olmaya, sunduğumuz psiko-sosyal destek hizmeti ile karşılaştıkları sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert