Advert
2021-2022 Efeler Ligi Fikstürü Belli Oldu
AXA Sigorta Efeler Ligi 2021-2022 Voleybol Sezonu Fikstürü Çekimi, Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Merkez Ofisi’nde gerçekleştirildi.
2021-2022 Efeler Ligi Fikstürü Belli Oldu

TVF Youtube kanalından gerçekleşen kura çekimini; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış tarafından yapıldı.

Fikstür çekimi öncesi konuşma yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Misli.com Sultanlar Ligi ve AXA Sigorta Efeler Ligi 2021-2022 voleybol sezonu kura çekimlerine hoş geldiniz. Bugün Türk voleybolunun; dünya voleybolunda, Avrupa sıralamasında ülkemizin gururu olduğunu görüyoruz. Gururumuz olmaya da devam ediyorlar. Milli takımlarımızın başarılarının yanında kulüplerimizin de başarılarından bahsetmek istiyorum. Milli takım başarılarında en büyük pay sahibinin kulüpler olduğunu düşünüyorum. Voleybolun tüm paydaşlarının bu başarıda büyük katkısı ve emeği var, özellikle kulüplerimize bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Olimpiyatlarda, Avrupa’da ve dünyada en üst liglerde oynayan oyuncuların, turnuvaların MVP’lerinin Türkiye’de oynamış olduğunu ve halen de oynadığını görüyoruz.

Bugün, 2021-2022 sezonunun kura çekimlerini yaparken; bizi Avrupa Kupaları’nda bizi temsil edecek tüm takımlara da başarılar diliyorum. Önümüzdeki sezonun tüm voleybol camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Umarım sağlıklı, sıhhatli, pandemisiz, seyircilerimizle kucaklaştığımız bir lig sezonu olur. Yeni sezonda tüm katılımcılara ve kulüplerimize başarılar, 2021-2022 voleybol sezonu herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ardından söz alan TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, “Liglerimizin isim sponsorları Misli.com ve AXA Sigorta’ya; maçların canlı yayınlanmasını sağlayan TRT Genel Müdürlüğü’ne ve Spor Toto Teşkilatı’na teşekkür ediyorum. Voleybolun değerini daha da artıran kulüplerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Misli.com Sultanlar Ligi de AXA Sigorta Efeler Ligi de çok değerli sporculara ev sahipliği yapıyor. Misli.com Sultanlar Ligi ve AXA Sigorta Efeler Ligi’nde forma giyen ve giyecek sporcuların olimpiyatlarda, Avrupa’da ve dünyada voleybola verdikleri katkıları hep beraber izledik. Tüm kulüplerimize başarılı bir sezon diliyorum” dedi.

TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Göksu’nun ardından TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, yeni sezon ve lig statüleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert