Advert
Su Borcu Olan Vatandaşlara Online Ödeme Kolaylığı
Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, belediyeye su borcu bulunan vatandaşların borçlarını Ziraat Bankasından veya internet bankacılığı üzerinden ödeyebileceğini belirtti.
Su Borcu Olan Vatandaşlara Online Ödeme Kolaylığı


Solhan Belediyesi tarafından su borcu bulunan vatandaşlara belediyeye gelmeden ödemelerini yapabilmesi için online ödeme kolaylığı sağlandı.   
Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız tarafından yapılan açıklamaya göre, belediyeye su borcu olan vatandaşların, borçlarını belediyeye gelmeden de ödeyebileceğini ifade etti.
İnternet üzerinden su borçlarının ödenebileceğini belirten Başkan Yıldız, ”Vatandaşlarımızın zamandan tasarruf etmesi için su borcu ödemelerinde kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapma imkânını sağlıyoruz. Vatandaşlarımız, artık Ziraat Bankası online sistemi, Ziraat ATM ve internet bankacılık üzerinden su borçlarını ödeyebilirler.” dedi.
Vatandaşlar Ziraat internet bankacılığı üzerinden sırasıyla ÖDEMELER kısmında, FATURA ÖDEME, SU, SOLHAN SU’yu işaretledikten sonra çıkan ABONE NO kısmında abone numarasının önüne 6 adet sıfır yazarak işlemi gerçekleştirebilir.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert