Advert
Bingöllü Sporculardan Önemli Başarı
Ankara’da düzenlenen BocceVolo Milli Takım Seçme Müsabakalarında yarışan Bingöllü sporcular birinci ve ikinci sırada yer alarak Genç Milli Takım Kadrosuna seçildi.
Bingöllü Sporculardan Önemli Başarı

03-06 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde yapılan BocceVolo Milli Takım Seçme Müsabakalarında yarışan Enes Özek ve Musab Burkankulu birinci ve ikinci sarada yer alarak Genç Milli Takım kadrosuna girmeye hak kazandılar.
Önemli bir başarıya imza atan sporcular 13-18 Eylül 2021 tarihlerinde Fransa'nın Marsilya kentinde yapılacak Dünya Gençler Volo Şampiyonasında İlimizi ve Ülkemizi temsil edecekler.
BocceVolo Milli Takım Seçme Müsabakalarında Milli Takıma girme başarısını gösteren sporcularımız Enes Özek, MusabBurkankulu ve antrenörleri Serkan Varol Gençlik Spor İl MüdürüMahmut Danayiyen'i  Makamında ziyaret etti.
Danayiyen, BocceVolo Milli Takım Seçme Müsabakalarında üstün başarı göstererek Fransa'nın Marsilya kentinde yapılacak Dünya Gençler Volo Şampiyonasında İlimizi ve Ülkemizi temsil etmeye hak kazanan sporcularıve antrenörlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Başarılı sporculara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert