Advert
Genç Kırsalında Uyuşturucu Operasyonu
Bingöl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca Genç ilçesinde yapılan operasyonda, 3 bin 400 kök skunk, 282 kök kenevir bitkisi ve 3 bin 400 kilo kubar esrar ele geçirildi.
Genç Kırsalında Uyuşturucu Operasyonu

Genç kırsalında yapılan operasyonda, 3 bin 400 kök skunk, 282 kök kenevir bitkisi ve 3 bin 400 kilo kubar esrar ele geçirildi.

 

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, "Bingöl İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yürütülen istihbari ve teknik çalışmalar neticesinde;  Bingöl İli Genç ilçesi kırsalında şüpheli şahıslar tarafından yüklü miktarda yasadışı kenevir ekimi yapıldığı ve kenevir tarlalarından esrar elde edilerek piyasaya sürüleceğine dair elde edilen bilgiler doğrultusunda; 01 Eylül 2021 tarihinde Genç ilçesi kırsalında icra edilen operasyonda şüpheli şahsın evinin bahçesinde yapılan aramada (141) kök kenevir bitkisi, (3.400) gr kubar esrar ve 02 Eylül 2021 tarihinde Genç ilçesi kırsalında icra edilen operasyonda arazi içerisinde yapılan aramada (3.400) kök skunk, (141) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.

 

Güvenlik güçlerimiz, bölge halkımızın da desteğiyle ilimiz genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde ile mücadeleye aralıksız olarak devam etmektedir." denildi.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert