Advert
Bingöl Belediyesi İle Ptt Arasında Kişisel Pul Anlaşması
Bingöl Belediyesi ile Bingöl PTT Başmüdürlüğü arasında kurumsal pul anlaşması yapıldı. Anlaşma kapsamında belediye logolu pullar ile ülkenin dört bir yanına gönderi yapılacak.
Bingöl Belediyesi İle Ptt Arasında Kişisel Pul Anlaşması


Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Genel Müdürlüğü tarafından 2005 yılında pulculuk ve filateliyi sevdirmek amacıyla hayata geçirilen “Kişisel ve Kurumsal Pul" Projesi kapsamında PTT Bingöl Başmüdürlüğü ile Bingöl Belediyesi arasında kurumsal pul anlaşması yapıldı.

Çalışmanın kentin tanıtımına önemli katkı sunacağını ifade eden Belediye Başkanı Erdal Arıkan, “Belediyemizin yeni logosuyla basımı yaptırılan ve PTT Genel Müdürlüğü’nün en önemli hizmetlerinden biri olan kişisel pul hizmetiyle bizler de ilimizin tanıtımını yapmış olacağız, bu vesileyle kişisel pulların basımı konusunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

PTT Bingöl Başmüdürü Abdullah Taşdelen PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirdiğini belirterek “Filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında Bingöl Belediyesi tarafından il tanıtımına yönelik hazırlatılan kişisel pulları teslim ettik. İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert