Advert
EFELER LİGİ BAŞLIYOR
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Solhan Spor sezona başlıyor. Ligin ilk haftasında Mardin temsilcisi Yeni Kızıltepe ile karşılaşan temsilcimiz, Bingöl Karşıyaka Salonunda maça çıkıyor.
EFELER LİGİ BAŞLIYOR

AXA Sigorta Efeler Ligi 2021-22 sezonu başlıyor.
Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, efeler ligindeki ikinci sezonunu evinde açıyor.
2020-21 sezonunda ilk haftalarda istediği sonuçları alamazsa da sezon içinde ve ligin son haftalarında üst üste aldığı galibiyetlerle play-off’u kıl payı kaçırmıştı.
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yaptığı transferlerle ligde daha iddialı olduğunu gösterse de sezon öncesi oynanan Kupa Voley karşılaşmalarında istediği sonuçları alamayarak Kupa Voley’e veda etmişti. Alınan kötü sonuçlardan sonra takımın kenetlenerek lige iyi sonuçlarla başlaması bekleniyor.
SOLHANSPOR SEZONU EVİNDE AÇIYOR
Solhan Spor, 14 takım arasında oynanan 26 haftalık ligin ilk hafta karşılaşmasına çıkıyor. 
AXA Sigorta Efeler Ligi ilk hafta müsabakası kapsamında Solhan Spor, Mardin temsilcisi Yeni Kızıltepe Spor ile karşılaşıyor. Karşılaşma 9 Ekim 2021 Cumartesi günü saat: 14.00’da Bingöl (Karşıyaka Salonu)’nda oynanırken, Misli.Com Web ve Mobil TV YouTube kanalından canlı yayınlanacak. 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert