Advert
MİNİKLERDEN CAMİ ZİYARETİ
Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftülüğü bünyesinde eğitim gören 04-06 Yaş Grubu Kur'an Kursu öğrencileri, Cami ziyareti gerçekleştirdi.
MİNİKLERDEN CAMİ ZİYARETİ

İlçe müftülüğü bünyesinde eğitim gören 04-06 Yaş Grubu Kur'an Kursu öğrencileri Ulu Camiyi ziyaret etti.
Solhan Ulu Cami İmam Hatibi Mehmet Bingöl tarafından karşılanan miniklerin heyecanı renkli görüntüler ortaya koydu.

Yapılan ziyaretle memnuniyetini dile getiren Bingöl, “1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri haftası olarak nitelendirdiğimiz bu hafta da geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da minik misafirlerimiz bizleri ziyaret etti. Çocuklarımızın Allahın evi olan camilerimizi, ibadethanelerimizi bu yaş’ta bilip tanımaları bir binanın temeline konulan bir tuğla gibidir. Bizlerde bu istikamette ziyaretimize gelen minik dostlarımıza camimizi gezdirerek, camilerimiz hakkında bilgilendirme de bulunarak güzel sohbetler ettik. Minik yavrularımıza ikramlarda bulunduk. Öğrencileri ile birlikte bizleri ziyaret eden Kur’an Kursu hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı
İlçe müftülüğü tarafından sosyal medyada yapılan paylaşımda ise şu ifadelere yer verildi.

“Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle hem Cami hocalarımıza bir vefa hem de yavrularımızın camii ile buluşmalarını sağlamak için merkez 4-6 yaş kuran kursumuzda eğitim gören yavrularımızı, cami ve hocalarımızla buluşturduk. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette, cami hocalarımız yavrularımıza ikramda bulundular. Rabbim gönlü camiye bağlı, mihrabı minberi devralacak nesiller yetiştirmeyi nasip etsin.”

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert