Advert
‘BİNGÖL’DE SONBAHAR’ TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından öğrencilerde farkındalık uyandırmak, fotoğraf çekme becerilerini geliştirmek amacıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı.
‘BİNGÖL’DE SONBAHAR’ TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı. Fotoğrafların 29 Kasım gününe kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilecekleri belirtildi. 
 “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuru koşullarıyla ilgili yapılan açıklamada, “Lise öğrencileri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmaya öncelikle 29.10.2021 tarihine kadar aşağıdaki linkte verilen online form üzerinden ön başvurular alınacaktır. Öğrencilerimiz çektikleri resimleri son teslim tarihi 29.11.2021 tarihine kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilirler.” ifadelerine yer verildi.
Haber Merkezi

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert