Advert
as

‘BİNGÖL’DE SONBAHAR’ TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI

‘BİNGÖL’DE SONBAHAR’ TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından öğrencilerde farkındalık uyandırmak, fotoğraf çekme becerilerini geliştirmek amacıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı. Fotoğrafların 29 Kasım gününe kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilecekleri belirtildi. 
 “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuru koşullarıyla ilgili yapılan açıklamada, “Lise öğrencileri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmaya öncelikle 29.10.2021 tarihine kadar aşağıdaki linkte verilen online form üzerinden ön başvurular alınacaktır. Öğrencilerimiz çektikleri resimleri son teslim tarihi 29.11.2021 tarihine kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilirler.” ifadelerine yer verildi.
Haber Merkezi

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum