Advert
GYUD SINAVINA KATILACAKLARA HATIRLATMA
2021 Yılı GYUD Sınavı Durumu Uygun Olan/Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara yönelik yapılan duyuruda adaylarn sınav öncesi dikkat etmesi gereken hususlar paylaşıldı.
GYUD SINAVINA KATILACAKLARA HATIRLATMA


Bingöl Valiliği web sitesinde yapılan duyuruda şu bilgiler aktarıldı: 
“2021 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavına katılmaya hak kazanan adayların, 20-27 Ekim 2021 tarihleri arasında sınav ücretini yatırdıktan sonra https://www.meb.gov.tr internet adresinden sınav e-başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
14 Kasım 2021 Pazar günü saat 10:00'da Ankara'da gerçekleştirilecek olan ve 2021 yılı görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına katılacak adayların, fotoğraflı sınav giriş belgesini ve üzerinde T.C. kimlik numarası yer alan geçerli kimlik belgelerinden birisini (Nüfus cüzdanı/T.C. kimlik kartı, sürücü belgesi, geçerlik süresi devam eden pasaport)  yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi ve geçerli kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. 
Adaylar fotoğraflı sınav giriş belgesini 08/11/2021 tarihinde https://www.meb.gov.tr internet adresinden temin edebileceklerdir.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert