Advert
as

SOLHANLI ARSLAN, YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI OLDU

SOLHANLI ARSLAN, YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI OLDU

Solhan doğumlu olan Bingöl’ün tecrübeli siyasetçisi Mahfuz Arslan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanlığı görevine getirildi.

Genel Başkanlığını Fatih Erbakan’ın yürüttüğü Yeniden Refah Partisi Bingöl’de il başkanlığında değişikliğe gitti. Bingöl’ün tanınan ve tecrübeli siyasetçilerinden Mahfuz Arslan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanlığına getirildi. Arslan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yeniden Refah Partisi Bingöl İl başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Genel Başkanımız Sn Dr. Fatih ERBAKAN'a teveccühleri için teşekkür ederim. Rabbim mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.

Yıllardır aktif siyasette yer alan Arslan’ın, Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu, evli ve beş çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum