Advert
JANDARMADAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI
Bingöl İl Jandarma Komutanlığı Personelleri, 24 Kasım Öğretmenler Günün münasebetiyle Bingöl il genelinde öğretmenleri ziyaret edip karanfil vererek günlerini kutladılar.
JANDARMADAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı personeli 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Bingöl İli genelinde öğretmenleri okulda ziyaret etti. Ziyaret esnasında öğretmenlerle sohbet ederek öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayıp, karanfil hediye etti. Ayrıca Bingöl Merkezde bulunan Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyareti esnasında Bingöl İl Jandarma Komutanlığı personeli tarafından 35 öğretmenin öğretmenler gününü kutlayıp, öğretmenlere karanfil ve kitap hediye etti. Hediye sonrasında bu özel güne hitaben öğretmenlere pasta ikram etti.
Yapılan açıklamada; “Bingöl İl Jandarma Komutanlığı olarak başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle, emekli olan öğretmenlerimizi saygıyla anar, bu kutsal görevi özverili bir anlayışla sürdüren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlar, hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.”

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert