Advert
ARSLAN: 'YOLA ÇIKARKEN KARŞILAŞACAĞIMIZ ZORLUKLARI BİLİYORDUK'
Partisinin 3'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanı Mahfuz Arslan: 'Partimizi kurarken, yola çıkarken karşılaşacağımız zorlukları biliyorduk.'
ARSLAN: 'YOLA ÇIKARKEN KARŞILAŞACAĞIMIZ ZORLUKLARI BİLİYORDUK'

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Partisinin 3'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanı Mahfuz Arslan, açıklamalarda bulundu.
Arslan; “Bundan 3 yıl önce,  “23 Kasım 2018 Cuma” günü  99 Kurucu Üyemizin imzalarıyla Yeniden Refah Partimizi kurduk. Partimizi kurduğumuz gün Ankara'da, Hacı Bayram-ı Veli Hazretleri'nin dizinin dibinde çekmiş olduğumuz besmele ile,  Eyyub-el Ensari Hz.'lerinin huzurunda yapılan dualarla yola revan olduk. Yeniden Refah Partimizi kurarken binlerce yol arkadaşımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız'ın 1969'da başlattığı kutlu yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı. Partimizi kurarken, yola çıkarken karşılaşacağımız zorlukları biliyorduk... Birinci 40 yılı bizzat yaşadığımız için, ikinci 40 yılda da nasıl engellerle karşılaşacağımızı, hangi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağımızı, bu yolun uzun ve meşakkatli bir yol olduğunu, bu yolda yürümenin zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk. Bütün zorluklara karşın sabrın, mücadelenin, kararlılığın, azmin, cihat şuuruyla çalışmanın,  Milletimizi,  tüm İslam Alemi'ni ve  tüm mazlumları maddi ve manevi sıkıntılarından kurtarma heyecanının, imanın ve inancın karşısında hiçbir beşeri gücün duramayacağını da biliyorduk ve bu şuurla yola çıktık” dedi.

Kategori: SİYASET
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert