Advert
as

BAŞKAN YILDIZ’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL JEST

BAŞKAN YILDIZ’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL JEST

Öğretmenler günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen, resim, anı, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız takdiriyle ilçe de görev yapan tüm öğretmenlere özel olarak hazırlanan hediyeler ile yarışmalarında dereceye girenlere verilen ödüller, öğretmenlere ve öğrencilere ulaştırıldı.

İlçe Milli Eğitim müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Solhan Belediye Başkanı Sn. Abdulhakim Yıldız'ın takdirleriyle; ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlere özel olarak hazırlanan hediyeler ile öğretmenlere ve öğrencilere yönelik olarak yapılan anı, resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere verilen ödüller, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize ulaştırıldı. Her daim olduğu gibi, bu anlamlı günde de bizleri yalnız bırakmayan Sayın Başkanımıza, nezaketi ve nazik hediyeleri için camiamız adına şükranlarımızı sunuyoruz. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz” ifadeleri yer aldı.

Öğretmenler Arası İz Bırakan Anı Yarışmasında Dereceye Girenler;
1. Selami AKAR (Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu)
2. Ferhat BAYAR (Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)
2. Mehmet Mahşuk USLU (Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Resim Yarışmasında Dereceye Girenler;
1. Hatice Nur ÇİÇEK (Solhan İlkokulu)
2. Zehra Nur ALP (Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu)
3. Yusuf Kemalettin İŞERİ (Atatürk İlkokulu)

Şiir Yarışmasında Dereceye Girenler;
1. Bilge AVCI (Yeşilova İmam Hatip Ortaokulu)
2. Burak ÇELİK (Atatürk Ortaokulu)
3. Damla TURĞA (Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu)

Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Girenler;
1. Nilsu Nehir TOKUR (Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi)
2. Fatma TUNÇ (Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
3. Harun ÜNER (Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi)

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum