Advert
İMAM-HATİP ÖĞRENCİLERİNE KAYNAK KİTAP DAĞITILDI
ÖNDER (İmam Hatipliler Derneği) İlçemizde bulunan imam hatip okullarında okuyan sekizinci ve onikinci sınıf öğrencilerine 107 adet TYT; 68 adet LGS olmak üzere toplam 175 adet yardımcı kaynak kitabı dağıtıldı.
İMAM-HATİP ÖĞRENCİLERİNE KAYNAK KİTAP DAĞITILDI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!


ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ile Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi İyilik Okulu'nun ortak çalışmasıyla, İmam Hatip öğrencilerine destek amacıyla ilçemize gönderilen kaynak kitaplar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ihsan Yanılmaz, Eğitim Bir Sen Solhan İlçe Başkanı Ferzende Açan ve ÖNDER ilçe temsilcisi Nayim Kaya tarafından İlçemizde bulunan İmam Hatip Okulları tüm sekizinci sınıf ve on ikinci sınıf öğrencilerine yardımcı kaynak kitap dağıtıldı.
İmam Hatip Mezunlar Derneği (Önder) Solhan İlçe Temsilcisi Nayim Kaya, “Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi İyilik Okulu'nun ÖNDER ile ortak çalışması olan imam hatip öğrencilerimize destek amacıyla yardımcı kaynak kitap dağıtımı yapıldı. Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ihsan Yanılmaz, Eğitim Bir sen Solhan ilçe başkanı Ferzende Açan ve İmam-hatip okul müdürlerimiz ile beraber ilçe geneli 107 adet TYT; 68 adet LGS olmak üzere toplam 175 adet yardımcı kaynak kitabı İmam-hatip öğrencilerimize dağıttık. Yapılan kaynak desteğinden dolayı Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi iyilik okuluna teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert